تبلیغات
جورواجیم - عجیب ترین محصولات 2011

ه گزارش برنا، تعدادی از عجیب ترین محصولات CES در سال ۲۰۱۱ این ابزار‌ها هستند. جالب آن که در میان انبوه لوح-رایانه ها، گوشی‌های هوشمند و تلویزیون‌های سه بعدی، این ابزار‌ها هم مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفته‌اند.

لباس‌های تلویزیونی Recom
این لباس ها، معمولا کت‌ها یا کلاه‌هایی هستند که از صفحه‌های نمایش کوچک Recom OLED پوشیده شده‌اند و در سالن نمایش و کنفرانس ها، توجه عده زیادی را به خود جلب می‌کنند.


کارتوز، خرگوش هوشمند
این خرگوش هوشمند در واقع یک حیوان-روبات و هم یک دستیار شخصی برای شماست. کارتوز از طریق وای فای، دیتا و اطلاعات لازم ( ام.پی.تری، ای میل، قیمت سهام، پیش بینی وضع هوا و …) را منتقل می‌کند و می‌گیرد و همچنین می‌تواند این اطلاعات را با صدای بلند برای شما بخواند.
این روبات مجهز به یک دوربین (وب‌کم) و ورودی یو.اس.بی (USB )است.

روبات پرستار Paro
این روبات درمانگر به هرگونه تکان و یا لمس شدنی، پاسخ داده و خود را با تنظیمات کاربران وفق می‌دهد. این روبات برای بیمارستان، پرستاری و مراقبت از بیماران خانگی، بخصوص برای کسانی که از آلزایمر رنج می‌برند، ساخته شده است. روبات‌های پارو برای انتقال احساسات و عکس العمل ها، بدن و صورت خود را تکان می‌دهند و صداهای بلند شبیه فریاد ایجاد می‌کنند.

سیگارهای الکترونیکی کریو
از آنجا که در اکثر شهرهای دنیا سیگار کشیدن ممنوع اعلام شده است، سیگارهای الکترونیکی می‌توانند جای آن را بگیرند و گزینه انتخابی جدید آقایان باشد. سیگارهای کریو آسیب زیادی به بدن وارد نمی‌کنند. آنها به جای دود، بخار آب تولید می‌کنند اما هنوز صدمات ناشی از نیکوتین را به همراه دارند.

ماشین گلدوزی
این ماشین گلدوزی برای کوک زدن با دقت و سرعت بالا طراحی شده است. یک صفحه کنترل، نمونه( الگوی) موردنظر و نخ‌های رنگی موجود را نشان می‌دهد. ۱۰ چراغ LED رنگی آن که زیر هر گیره ماسوره تعبیه شده، به کلاف‌های رنگی متصل می‌شود. دوربین تعبیه شده در آن، این امکان را می‌دهد که نقطه شروع و یا نواحی که در آن مشکل ایجاد شده را به راحتی پیدا کنید.

قاب (کیف) آیفون‌های اوزاکی
این قاب آیفون‌ها به شکل قلب طراحی شده است و به دو قسمت تقسیم می‌شوند. این کیف‌های دو قسمتی مخصوص استفاده زوج‌ها طراحی شده است.

یخچال‌های هوشمند توئیت گر
این یخچال مجهز به سیستم وای فای و یک صفحه نمایش لمسی است که به کاربران خود امکان توئیت کردن، پخش موزیک در پاندورا، یادداشت نویسی برای اعضای خانواده، بررسی وضع هوا، جستجوی دستورالعمل تهیه غذا و تنظیم دمای درون یخچال را می‌دهد.

کارت‌های دینامیک ۲٫۰
کارت دینامیک ۲٫۰ مجموعه‌ای از کارت اعتباری‌های حساب‌های مختلف و شبیه کارت اعتباری معمولی است. برای انجام یک معامله فقط کافی است که روی دگمه مربوط به حساب مورد نظر فشار دهید.
این کارت برنده جایزه بهترین نوآوری‌های لوازم الکتریکی شخصی در CES شد.

آشپزی وایرلسی
این بسته سوپ را چند دقیقه روی سطحی که انرژی خود را از طریق امواج بی سیم می‌گیرد، قرار دهید. نتیجه سوپی داغ است که از طریق وایرلس پخته شده و نیازی به باز کردن بسته بندی آن نبوده است.


آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا